Kamrooz.com
امروز : چهارشنبه01 اسفند 1397 برابر با 14 جمادي‌الثاني 1440 و 20 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

راهپیمایی 13 آبان امسال اقتدار ملی ایران را به دنیا نشان خواهد داد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

ترقی:
راهپیمایی 13 آبان امسال اقتدار ملی ایران را به دنیا نشان خواهد داد

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: حضور گسترده‌تر مردم در راهپیمایی 13 آبان می‌تواند بار دیگر نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان داشته باشد، بلکه می‌تواند اقتدار ملی ایران را نشان دهد.


به گزارش کامروز، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به لزوم حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال، اظهار داشت: تلاش آمریکا در عرصه بین‌المللی این است که به بهانه توافق هسته‌ای چهره ضداستکباری نظام جمهوری اسلامی را مخدوش کند و روحیه ضداستکباری ملت ایران را کمرنگ نشان دهد.

وی با تأکید براینکه یکی از استراتژی‌های آمریکا این است که ملت ایران را از مبارزه با ایالات متحده پشیمان جلوه دهد، افزود: ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان که روز مبارزه با استکبار است و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بارها آمریکا را جلوه استکبار شیطانی دانسته‌اند، با شعار مرگ بر آمریکا اعلام ضدیت خود را با استکبار جهانی اعلام کرده و قوی تر از گذشته در صحنه حضور پیدا خواهد کرد.

رئیس مرکز بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی یادآور شد: ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان شعار مرگ بر آمریکا را محکم‌تر سر خواهند داد تا امید ملت‌های آزادیخواه جهان که به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار دل بسته‌اند، حفظ شود و آسیب نبیند.

ترقی افزود: مردم به طور طبیعی در در مسیر انقلاب همیشه حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند و اجازه نداده‌اند که آرمان‌های انقلاب کمرنگ شود.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار است و این مبارزه تا از بین بردن استکبار جهانی ادامه خواهد داشت، حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی 13 آبان می‌تواند بار دیگر نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان داشته باشد، بلکه می‌تواند اقتدار ملی ایران را نشان دهد و اثبات کند که ملت ایران در مسیر آرمان‌ها و اهداف خود همچنان پابرجا و استوار است.

 

اضافه‌ كردن نظر