Kamrooz.com
امروز : چهارشنبه01 اسفند 1397 برابر با 14 جمادي‌الثاني 1440 و 20 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

ملت ایران در 13 آبان امسال به آمریکا نشان می‌دهند که برجام را مشروط پذیرفته‌اند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

آیت‌الله خاتمی:

ملت ایران در 13 آبان امسال به آمریکا نشان می‌دهند که برجام را مشروط پذیرفته‌اند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ابراز نفرت از آمریکا در 13 آبان امسال بسیار معنادار است و بدین معناست که برجام به‌ صورت مشروط به شروطی که مقام معظم رهبری فرمودند، پذیرفته شده است.


به گزارش کامروز، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت یوم‌الله 13 آبان امسال، اظهار داشت: 13 آبان 3 حادثه در خود دارد که در این 3 حادثه رد پای آمریکا در آن دیده می‌شود.

وی ادامه داد: در حوادث تبعید امام(ره) به ترکیه در اعتراض به کاپیتولاسیون،کشتار دانش‌آموزان در سال 57 و در مسئله تسخیر لانه جاسوسی پای توطئه‌ها و سیاست‌های خصمانه آمریکا پیدا و نهان است.

خطیب موقت جمعه تهران با اشاره به حساسیت مقطع کنونی تصریح کرد: مردم ما باید بدانند ابراز نفرت از آمریکا در 13 آبان امسال بسیار معنادار است و بدین معناست که برجام به‌ صورت مشروط به شروطی که مقام معظم رهبری فرمودند پذیرفته شده، اما این موضوع هرگز به معنای آشتی با آمریکا نیست، بلکه نفرت از آمریکا همچنان در جان مردم ایران وجود دارد.

آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: انشاءالله در تجمعاتی که برای ابراز نفرت از آمریکا شکل می‌گیرد، مردم عزیز ما بانشاط و باشکوه شرکت خواهند کرد و با این حضور آنها بار دیگر برائت خودشان را از آمریکا به نمایش خواهند گذاشت.

 

اضافه‌ كردن نظر