Kamrooz.com
امروز : چهارشنبه01 اسفند 1397 برابر با 14 جمادي‌الثاني 1440 و 20 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

درگیری مسلحانه در تگزاس ۹ کشته و ۱۸ زخمی بر جای گذاشت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

درگیری مسلحانه در تگزاس ۹ کشته و ۱۸ زخمی بر جای گذاشت

طی حادثه تیراندازی بین دو گروه موتورسواران خلافکار در ایالت تگزاس آمریکا ۹ نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی شدند.

 درگیری مسلحانه در تگزاس ۹ کشته و ۱۸ زخمی بر جای گذاشت طی حادثه تیراندازی بین دو گروه موتورسواران خلافکار در ایالت تگزاس آمریکا ۹ نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی شدند.   به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز،  پلیس ایالت تگزاس آمریکا اعلام کرد در حادثه تیراندازی میان دو گروه از موتورسواران خلافکار در یک فروشگاه  در این ایالت نه نفر جان باختند و 18 نفر زخمی شدند.  به گفته پلیس درگیری مسلحانه در یک فروشگاه در مرکز شهر تگزاس اتفاق افتاده و 18 نفر که بر اثر گلوله و چاقو زخمی شده بودند به بیمارستان منتقل شده اند.  اعضای این گروه‌های گنگستری ابتدا با انواع سلاح های سرد به جان هم افتاده اند و سپس کار به درگیری مسلحانه کشیده شده است. به گفته پلیس تگزاس علت نزاع احتمالا اختلاف بر سر جای پارک بوده است و تعداد زیادی از مجروحین مردم عادی این منطقه بوده اند.  برخی از محله های تجاری در این منطقه پس از هشدار پلیس مبنی بر دور ماندن مردم بسته شده است. طبق اطلاعات پلیس احتمال بازگشت اعضای گروه‌های خلافکار برای تلافی وجود دارد.

به گزارش کامروز به نقل از رویترز،  پلیس ایالت تگزاس آمریکا اعلام کرد در حادثه تیراندازی میان دو گروه از موتورسواران خلافکار در یک فروشگاه  در این ایالت نه نفر جان باختند و 18 نفر زخمی شدند.

به گفته پلیس درگیری مسلحانه در یک فروشگاه در مرکز شهر تگزاس اتفاق افتاده و 18 نفر که بر اثر گلوله و چاقو زخمی شده بودند به بیمارستان منتقل شده اند.
اعضای این گروه‌های گنگستری ابتدا با انواع سلاح های سرد به جان هم افتاده اند و سپس کار به درگیری مسلحانه کشیده شده است. به گفته پلیس تگزاس علت نزاع احتمالا اختلاف بر سر جای پارک بوده است و تعداد زیادی از مجروحین مردم عادی این منطقه بوده اند.

برخی از محله های تجاری در این منطقه پس از هشدار پلیس مبنی بر دور ماندن مردم بسته شده است. طبق اطلاعات پلیس احتمال بازگشت اعضای گروه‌های خلافکار برای تلافی وجود دارد.

 

اضافه‌ كردن نظر