Kamrooz.com
امروز : چهارشنبه01 اسفند 1397 برابر با 14 جمادي‌الثاني 1440 و 20 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

فتوای جدید؛ زنان داعشی باید خودشان را منفجر کنند! مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

زنان داعشی باید خودشان را منفجر کنند!

داعش با صدور فتوایی جدید، انجام عملیات انتحاری را بر زنان واجب کرده است؛ این گروهک هم‌چنین دوره‌های آموزشی ویژه‌ای را برای شستشوی مغزی زنان برگزار می‌کند.

زنان داعشی باید خودشان را منفجر کنند! داعش با صدور فتوایی جدید، انجام عملیات انتحاری را بر زنان واجب کرده است؛ این گروهک هم‌چنین دوره‌های آموزشی ویژه‌ای را برای شستشوی مغزی زنان برگزار می‌کند. زنان داعشی باید خودشان را منفجر کنند! به گزارش جهان،‌ جبهه جهانی مستضعفین نوشت: زن داعشی فراری طی گفت‌و‌گویی با روزنامه «ایندیپندنت» انگلیس از صدور فتوای جدید این گروهک تروریستی مبنی بر وجوب عملیات انتحاری توسط زنان خبر داد.  سایت خبری «المعلومه» عراق در این‌باره گزارش داد، «عائشه» زن ۳۲ ساله‌ داعشی که موفق به فرار از این گروهک شده است، اظهار داشت: داعش با صدور فتوای جدیدی زنان را به اطاعت از شوهرانشان حتی برای انجام عملیات انتحاری اجباری فرا خوانده است.  عائشه در ادامه گفت: این گروهک تروریستی، دوره‌های آموزشی برای ما برگزار می‌کرد که حکم شست و شوی مغزی را داشت و با عباراتی هم‌چون بی‌ارزش بودن خون و جان در مقابل دفاع از دین، از ما می‌خواست به جمع انتحاری‌ها بپیوندیم.  این خانم ۳۲ ساله با پرداخت ۱۲۰۰دلار توانسته است از شهر موصل عراق به کردستان و از آنجا به ترکیه فرار کند.

به گزارش کامروز،‌ جبهه جهانی مستضعفین نوشت: زن داعشی فراری طی گفت‌و‌گویی با روزنامه «ایندیپندنت» انگلیس از صدور فتوای جدید این گروهک تروریستی مبنی بر وجوب عملیات انتحاری توسط زنان خبر داد.

سایت خبری «المعلومه» عراق در این‌باره گزارش داد، «عائشه» زن ۳۲ ساله‌ داعشی که موفق به فرار از این گروهک شده است، اظهار داشت: داعش با صدور فتوای جدیدی زنان را به اطاعت از شوهرانشان حتی برای انجام عملیات انتحاری اجباری فرا خوانده است.

عائشه در ادامه گفت: این گروهک تروریستی، دوره‌های آموزشی برای ما برگزار می‌کرد که حکم شست و شوی مغزی را داشت و با عباراتی هم‌چون بی‌ارزش بودن خون و جان در مقابل دفاع از دین، از ما می‌خواست به جمع انتحاری‌ها بپیوندیم.

این خانم ۳۲ ساله با پرداخت ۱۲۰۰دلار توانسته است از شهر موصل عراق به کردستان و از آنجا به ترکیه فرار کند.

 

اضافه‌ كردن نظر