Kamrooz.com
امروز : چهارشنبه01 اسفند 1397 برابر با 14 جمادي‌الثاني 1440 و 20 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

ابراز همدردی آیت‌الله سیستانی با خانواده‌های شهدای مسجد شیعیان کویت + متن پیام مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

ابراز همدردی آیت‌الله سیستانی با خانواده‌های شهدای مسجد شیعیان کویت + متن پیام

آیت‌الله سیستانی حمله تروریستی به مسجد شیعیان در کویت را اقدامی جنایتکارانه خواند و با خانواده‌های شهدای این حمله ابراز همدردی کرد.

به گزارش کامروز، آیت الله سیستانی با ارسال پیامی خطاب به ملت کویت حمله تروریست‌ها به مسجد امام صادق(ع) این کشور را اقدامی جنایتکارانه خواند و آن را محکوم کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: خبر تجاوز جنایتکارانه علیه برادران نمازگزار در مسجد امام صادق(ع) را که منجر به شهادت و زخمی شدن جمعی از مؤمنین روزه‌دار شده است، دریافت کردیم و ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده‌های عزادار که عزیزان خود را از دست داده‌اند، از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای این قربانیان و صبر و اجر برای بازماندگان و شفای عاجل مجروحان و آسیب دیدگان را مسئلت داریم.

آیت الله سیستانی در پایان این پیام ابراز  امیدواری کرد که خداوند منان همه بلاد مسلمین را از شر دشمنان و مکر و ظلم کافران محفوظ بدارد.


ابراز همدردی آیت‌الله سیستانی با خانواده‌های شهدای مسجد شیعیان کویت + متن پیام  آیت‌الله سیستانی حمله تروریستی به مسجد شیعیان در کویت را اقدامی جنایتکارانه خواند و با خانواده‌های شهدای این حمله ابراز همدردی کرد.

 

اضافه‌ كردن نظر