Kamrooz.com
امروز : چهارشنبه26 دی 1397 برابر با 9 جمادي‌الاول 1440 و 16 ژانویه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

نقش جیش العدل در سقوط بالگرد نیروی انتظامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

ادعاهای گروهک تروریستی جیش العدل مبنی بر اقدامات تروریستی بر علیه هموطنان ایرانی: ترور دادستان زابل، دستگیری مامورین اطلاعاتی جمهوری اسلامی، حمله به ماشین پلیس ایرانشهر، حمله به پاسگاه بیدلد، به شهادت رساندن پاسداران و دیگر فعالیت های تروریستی نشان دهنده ضعف آنها است و یا اینکه این گونه تحرکات به سفارش کشورهای معاند نظام جمهوری اسلامی و با قصد آشوب، تجزیه ایران و اختلاف افکنی بین قومیت ها و مسلمانان صورت گرفته است و این گروهک منحرف برای دریافت کمک های مالی و تسلیحاتی از حامیان خود دست به چنین شایعاتی می زنند.گفتني است "جيش العدل" براي اثبات اين ادعاي خود هيچ سند و مدرکي ارائه نکرد.

به گزارش کامروز: اواسط هفته گذشته رسانه هاي جمهوري اسلامي ايران با انتشار خبري از سقوط يک فروند بالگرد در شهر مرزي سراوان خبر دادند.

گفته شد که بالگردي که در منطقه مرزی سراوان در استان سیستان و بلوچستان سقوط کرد و تلفاتی نداشت، متعلق به نیروی انتظامی بوده و هر چهار سرنشين آن سالم ماندند.

بالگرد نیروی انتظامی  در زمان بازگشت از ماموریت در فاصله 5 کیلومتری شهر سراوان دچار نقص فنی شد و سقوط کرد.

ادعاهای گروهک تروریستی جیش العدل مبنی بر اقدامات تروریستی بر علیه هموطنان ایرانی: ترور دادستان زابل، دستگیری مامورین اطلاعاتی جمهوری اسلامی، حمله به ماشین پلیس ایرانشهر، حمله به پاسگاه بیدلد، به شهادت رساندن پاسداران و دیگر فعالیت های تروریستی نشان دهنده ضعف آنها است و یا اینکه این گونه تحرکات به سفارش کشورهای معاند نظام جمهوری اسلامی و با قصد آشوب، تجزیه ایران و اختلاف افکنی بین قومیت ها و مسلمانان صورت گرفته است و این گروهک منحرف برای دریافت کمک های مالی و تسلیحاتی از حامیان خود دست به چنین شایعاتی می زنند.

اين در حاليست که گروهک تروريستي "جيش العدل" که طي چند ماه اخير تأسيس شده و تعدادي عمليات تروريستي در مناطق شرقي ايران انجام داده،‌ با صدور اطلاعیه اي مدعي شد که نيروهاي اين گروهک در عملياتي باعث سقوط اين بالگرد در سراوان شدند.

گفتني است "جيش العدل" براي اثبات اين ادعاي خود هيچ سند و مدرکي ارائه نکرد و تنها در بيانيه خود اعلام کرده که گردان نظامی "ضیائی" که زيرمجموعه گروهک تروريستي "جيش العدل" است،‌ اين بالگرد را ساقط کرده است.

 

اضافه‌ كردن نظر